Współpraca

Współpraca

Dzięki współpracy całego Zespołu profesjonalistów wychodzimy naprzeciw najwyższym oczekiwaniom naszych Pacjentów. Myślą przewodnią powstania naszego gabinetu było stworzenie miejsca wszechstronnego, przyjaznego i otwartego na Pacjenta w każdym wieku. W trosce o zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne, w którym profilaktyka i higiena jamy ustnej zajmuje ważną rolę.

Praca dla Lekarza Dentysty

W związku z rozwojem naszego gabinetu oraz rosnącym zainteresowaniem wśród pacjentów poszukujemy do naszego zespołu stomatologów zajmujących się:

Stomatologią zachowawczą z endodoncją,

Zapraszamy do kontaktu!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę dla Edent Krystian Adamczyk na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Edent Krystian Adamczyk z siedzibą w Warszawie (01-773), przy ul. Braci Załuskich 3a/42.”